Deprecated: Function ereg() is deprecated in /www/b/d/u194446/public_html/pristup.php on line 2

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /www/b/d/u194446/public_html/pristup.php on line 2
..:: B & D Integral - VÝROBA NÁSTROJOV A FORIEM, LISOVANIE TERMOPLASTOV, 3D LASEROVÉ OBRÁBANIE ::..
SK UK
ČINNOSŤ FIRMY
 
 • Konštrukcia a Engineering
 • Modeling
 • Poradenstvo
 • Prototypová výroba

 •  
  Konštrukcia a Engineering
   
  V rámci nástrojárne a strojárskej výroby máme vlastnú konštrukčnú kanceláriu s 3D CAD/CAM pracoviskom, ktoré je prepojené vnútrofiremnou sieťou s CNC zariadeniami, oddelením kvality a riadením výroby. Naše zariadenia umožňujú spracovanie a prenos dát vo formátoch IGES, STP, STL, X_T, DXF, DWG.
   
  K vybaveniu konštrukčnej kancelárie patrí aj možnosť presného 3D skenovania predlôh na firemnom piezo-skeneri s presnosťou 10-5 m. Vieme skenovať aj mäkké materály ako je napr. plastelína, vosk, ovocie, tkaniny, a pod...
   
  Pri konštrukcii foriem a ostatných výrobkov aktívne spolupracujeme so zákazníkom. Sme schopní navrhnúť a vyrobiť formu (nástroje, výlisky) iba podľa hrubého popisu, náčrtu, či nápadu nášho zákazníka. Výrobok môžeme vyhotoviť podľa vytlačeného nákresu alebo presnej dokumentácie dodanej na eletronickom médiu.
   
  Modelling
   
  V rámci modellingu, v spolupráci s našimi partnermi, vieme zabezpečiť 3D tlač modelov výrobkov - za účelom ich testovania a marketingovej činnosti.
   
  Poradenstvo
   
  Pre našich zákazníkov poskytujeme stály poradenský servis v oblasti návrhu, desingu, použitia materiálov, výberu či použitia foriem a nástrojov, spracovania plastických hmôt,...
   
  Naši zákazníci sa na nás môžu obrátiť ohľadne konštrukcie foriem a nástrojov, odskúšania a doladenia technologických procesov, optimalizácie kontrolných mechanizmov a ďaľších otázok v súvislosti s ich novými projektmi.
   
  Prototypová výroba
   
  Podľa požiadaviek zákazníkov konštruujeme a vyrábame prototypové hliníkové formy vhodné nielen na prototypovú výrobu, ale aj na malosériovú produkciu plastových výliskov.
   
  Pomocou prototypových nástrojov je možné vyskúšať rôzne technológie, a tak optimalizovať parametre sériového nástroja (výrobku).
   
     O FIRME
     ČINNOSŤ FIRMY
     VÝROBA NÁSTROJOV A FORIEM
     LISOVANIE TERMOPLASTOV
     3D LASEROVÉ OBRÁBANIE
     OSTATNÁ VÝROBA
     TECHNOLÓGIE
     KVALITA A ENVIRONMENT
     AKTUALITY A ZAUJÍMAVOSTI
     NA STIAHNUTIE
     KONTAKTY
    registrácia domény, webmaster & webhosting - www.poruban.sk  ©2024